La afterschool Bragadiru Taramul Fermecat, ne dorim să schimbăm modalitatea de învățare și să aducem în societate oameni mai bine pregătiți și cu viziune.
Suntem o echipă de oameni cu o viziune și misiune foarte clare, aceea de a face din copiii care ne trec pragul adevărați lideri, oameni independenți, încrezători în propriile forțe și aptitudini.
Dorim să petrecem un timp calitativ alături de copii, într-un mediu relaxat si prietenos, iar copiii sa fie implicati in activitati care le stimuleaza inteligenta si creativitatea.
La afterschool Bragadiru Taramul Fermecat, accentul se pune atat pe acumularea de cunostinte, cat si pe dezvoltarea personalitatii, noi pregatim copiii pentru scoala, dar si pentru viata.
Principalul nostru obiectiv este ca acești copii sa ramana și sa creasca frumos, sa creada in visele lor si sa fie constienti ca sunt importanti in tot ceea ce fac.

Afterschool Bragadiru